V-LINE

Dünya çapında yeni

asecos V-LINE – tehlikeli maddelerin saklanmasında yeni formül

daha fazlasını keşfedin...

Garantili güvenlik

Garantili güvenlik

asecos – güvenli saklama dolapları için uzman lider

daha fazlasını keşfedin...

Tekrar tekrar mükemmellik

Tekrar tekrar mükemmellik

asecos – en ince detaya kadar onaylanmış kalite

daha fazlasını keşfedin...

Yenilik tutkusu

Yenilik tutkusu

asecos – Güvenlik alanında öncü

daha fazlasını keşfedin...

 Uzmanlarla tanışın

Uzmanlarla tanışın

asecos – dünya çapında fuarlar ve etkinliklerde

2018 Sergi ve Etkinlik Takvimi...

Referanslar

 • PolyOne Corporation, Gaggenau şubesi

  PolyOne'ın İnovasyon Merkezi'nde, uzmanlar piyasa için öne çıkan yeni plastik ürünleri denemektedir. Yanıcı tehlikeli maddelerin saklanması için asecos'un kendine özgü 360° kiralama konsepti bu amaçla kullanılmaktadır. Esnek ve güvenilir otomatik olarak ayarlanan hizmet, bizi bir güvenli saklama dolabı alma konusunda ikna etti.

  Christian Busch, "Bu işbirliği sorunsuz bir şekilde işlemektedir ve sonuç olarak, kullanım tipi ve süresi kabaca önceden tahmin edilebilmektedir" diye belirtiyor.

  Christian Busch, İş Güvenliği Müdürü

 • Endress+Hauser Flowtec AG

  Endress+Hauser 'in ölçüm uzmanları, gazların, akışkanların ve buharların akış oranını ölçen ürünleri üretmek için asecos tehlikeli madde çalışma alanlarına ihtiyaç duymaktadır. Çalışanlar, tehlikeli madde çalışma alanları kullanıldığından beri olan olumlu değişimden memnun: hoş olmayan kokular önemli ölçüde azaldı.

  Aynı zamanda asecos teknisyenleriyle iş birliğini ve asecos'un yedek parça ve onarım için sunduğu kapsamlı 24 saatlik hizmeti öven Andreas Suter, "Fiyatı göz önünde bulundurulduğunda, bu satın alma geleneksel tahliye sistemine göre ilginç bir alternatifti" demektedir.

  Andreas Suter, Mekanik Mühendisi

 • Klinikum Fulda gAG, Patoloji

  Klinikum Fulda'nın patoloji departmanı, doku örnekleri hazırlarken ve örneğin ksilen ve formalin gibi tehlikeli maddelerin saklanmasında, asecos tehlikeli madde çalışma alanları ve tehlikeli madde dolaplarını tercih etmektedir. Prof. Arps, teknik olarak sofistike olan temiz hava yönetimi, yüksek seviye yangın koruması (F 90) ve pratik katlanır kapıları özel olarak övmektedir.

  Prof. Arps, sonuç olarak, artık sadece yüksek derecede verimli bir çalışan koruma sistemimiz yok, aynı zamanda "bakım ve işlem için güvenli olan yüksek güvenlikli modüler bir tümel sisteme sahibiz" diye açıklamaktadır.

  Prof. Arps, Klinikum Fulda

 • Ernst Wenzelmann Schilderfabrik GmbH

  Tabela üreticisi, yanıcı boyalar ve solventlerin saklanması için, asecos'un tip 90 güvenli saklama dolaplarını kullanmaktadır. İşaret yapma fabrikasının diğer pek çok özelliğin yanında asecos'un dolaplarını tercih etme nedeni rahatça hareket ettirilebilir olmalıdır:

  Ernst Ludwig Wenzelmann, "Bu durumda, asecos tehlikeli madde dolaplarını hareket ettirmek için sadece kaldırma arabası gerekir. Bunlar, odanın içinde herhangi bir yerde, merkezi tahliye sistemimize bir spiral kanal yoluyla bağlanabilir. Bu, bizi büyük bir efor kaybından ve aynı zamanda yeni bir boya odası inşası için gerekli olan onay prosedürlerinden kurtarmaktadır" demiştir.

  Ernst Ludwig Wenzelmann, Yönetici Müdür

Tüm müşterileri görüntüleyin

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar