asecos: V-LINE

Nowatorskie rozwiązanie

asecos V-LINE — nowe rozwiązanie do przechowywania materiałów niebezpiecznych

więcej informacji...

asecos: Gwarantowane bezpieczeństwo

Gwarantowane bezpieczeństwo

asecos – czołowy ekspert
w dziedzinie szaf bezpieczeństwa

więcej informacji...

asecos: Absolutna doskonałość

Absolutna doskonałość

asecos – sprawdzona jakość w najdrobniejszych szczegółach

więcej informacji...

asecos: Pasja do innowacji

Pasja do innowacji

asecos – gwarancja pełnego bezpieczeństwa

więcej informacji...

asecos: Konfigurator produktu

Konfigurator produktu

asecos – wybór optymalnej
szafy bezpieczeństwa
za pomocą kilku kliknięć

więcej informacji...

asecos – Specjaliści od przechowywania i stosowania materiałów niebezpiecznych

Czołowy na świecie producent szaf zabezpieczających zgodnych z normą europejską EN 14470-1 / -2
Umożliwiamy właściwe przechowywanie i bezpieczne użytkowanie substancji niebezpiecznych. Nasze produkty zapewniają pełną ochronę w następujących obszarach: przechowywanie materiałów niebezpiecznych w pomieszczeniach, odsysanie i filtrowanie materiałów szkodliwych, użytkowanie materiałów niebezpiecznych na zewnątrz, ochrona osób niepalących oraz inne usługi. Firma asecos posiada certyfikat wg EN ISO 9001 i 14001.
Szafy zabezpieczające to nasze podstawowe kompetencje dla różnych segmentów, takich jak: laboratoria badawcze, przemysł i rolnictwo; oferujemy odpowiednie szafy przeznaczone na materiały niebezpieczne do bezpiecznego i zgodnego z normami przechowywania – z certyfikatem GS oraz zgodnie z wymogami DIN EN 14470-1 /-2 oraz DIN EN 14727.

Referencje

 • PolyOne Corporation, oddział Gaggenau

  W centrum innowacji PolyOne specjaliści prowadzą eksperymenty z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie tworzyw sztucznych. Oferowana przez asecos unikatowa koncepcja wynajmu 360° do przechowywania łatwopalnych substancji niebezpiecznych ułatwia osiągnięcie założonych celów. Elastyczność i niezawodny, automatycznie planowany serwis przekonał nas do wynajmu szafy bezpieczeństwa.

  „Współpraca przebiega płynnie i w końcu możemy z góry ocenić typ i czas trwania wykorzystania” – mówi Christian Busch.

  Christian Busch, kierownik ds. BHP

 • Endress+Hauser Flowtec AG

  Specjaliści ds. pomiarów z firmy Endress+Hauser potrzebują stanowisk pracy z substancjami niebezpiecznymi firmy asecos do wytwarzania produktów do pomiaru przepływu cieczy, gazów i oparów. Od chwili zastosowania stanowisk pracy z substancjami niebezpiecznymi pracownicy cieszą się ze zmian, ponieważ udało się znacznie zmniejszyć nieprzyjemny zapach.

  „Jeśli chodzi o cenę, zakup był interesującą alternatywą dla standardowego systemu odciągowego” – mówi Andreas Suter, który chwali także współpracę z technikami asecos oraz kompleksowy całodobowy serwis oferowany przez asecos w odniesieniu do części zamiennych i napraw.

  Andreas Suter, inżynier ds. mechanicznych

 • Klinikum Fulda gAG, wydział patologii

  Wydział patologii Klinikum Fulda postanowił zastosować stanowiska pracy z substancjami niebezpiecznymi i szafy na substancje niebezpieczne do przygotowania próbek tkanek i przechowywania substancji niebezpiecznych, takich jak ksylen i formalina. Prof. Arps szczególnie chwali zaawansowane technicznie rozwiązania do zarządzania czystym powietrzem, wysoki poziom ochrony przeciwpożarowej (F 90) i praktyczne składane drzwi.

  Podsumowując, mamy nie tylko wysoce efektywny system ochrony pracowników, ale także „bardzo bezpieczny, modułowy system ogólny, bezpieczny w obsłudze i działaniu” – wyjaśnia prof. Arps.

  Prof. Arps, Klinikum Fulda

 • Ernst Wenzelmann Schilderfabrik GmbH

  Producent oznakowania korzysta z szaf bezpieczeństwa typu 90 firmy asecos do przechowywania łatwopalnych farb i rozpuszczalników. Do podjęcia decyzji o zakupie szaf asecos do zakładu przyczynił się fakt, że można je swobodnie przemieszczać:

  „Do przemieszczania szaf asecos na substancje niebezpieczne wystarczą wózki podnośnikowe. Można je bardzo łatwo podłączać do naszego centralnego systemu odciągu w dowolnym innym miejscu w pomieszczeniu przy użyciu przewodu spiralnego. Oszczędza nam to wiele pracy, a także eliminuje konieczność wykonywania procedur zatwierdzania, które byłyby niezbędne w przypadku budowy nowego magazynu farb” – wyjaśnia Ernst Ludwig Wenzelmann.

  Ernst Ludwig Wenzelmann, dyrektor generalny

Wyświetl wszystkich klientów

Poproś o telefon zwrotny

Wymagany przedział czasowy

* Pola obowiązkowe