Partnerzy i organizacje

Skuteczna organizacja potrzebuje silnych partnerów

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów. Z tego względu mamy u boku właściwe firmy, które wspierają nas w codziennej działalności.

Poznaj naszych partnerów i stowarzyszenia, do których należymy.

 Partnerzy i organizacje
Otwórz/zamknij wszystko
 • BSi Group

  BSi Group to czołowy globalny dostawca rozwiązań do oceny i certyfikacji systemów zarządzania, z ponad 64 000 certyfikowanymi lokalizacjami i klientami na całym świecie.

  Firma BSI Group certyfikowała, że w asecos GmbH funkcjonuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy DIN EN ISO 9001 i EN ISO 14001.

 • EGNATON e.V.

  Głównym celem Europejskiego Stowarzyszenia ds. Zrównoważonych Technologii Laboratoryjnych jest stworzenie ogólnoeuropejskiej sieci ekspertów z dziedzin powiązanych z obsługą laboratoriów.

  Stowarzyszenie EGNATON e.V., założone w 2010 r., liczy obecnie ponad 40 członków z siedmiu krajów – jednym z nich jest asecos.

 • MPA-Dresden

   MPA Dresden

  Od założenia w 1990 r. MPA Dresden pełni rolę niezależnego organu zajmującego się testowaniem, inspekcją i certyfikacją.

  Aby spełnić wysokie wymagania dotyczące jakości, produkty asecos, takie jak ognioodporne szafy bezpieczeństwa (zgodne z normą BS EN 14470-1 i BS EN 14470-2), są testowane i certyfikowane przez tę niezależną instytucję.

 • Excellence4Lab

   Excellence4Lab

  Excellence4Lab to program współpracy czołowych producentów, oferujących przede wszystkim wyposażenie laboratoriów.

  asecos GmbH to czołowy europejski producent szaf bezpieczeństwa do materiałów łatwopalnych.

  BROEN LAB opracowuje, produkuje i dostarcza szeroką gamę armatury do profesjonalnych laboratoriów, a także natrysków awaryjnych.

  Trespa International BV specjalizuje się w wysokiej jakości płytach wewnętrznych i zewnętrznych. W ramach międzynarodowej współpracy firmy uczestniczące w programie Excellence4Lab opracowują wspólnie z użytkownikami nowoczesne i przyjazne dla środowiska rozwiązania dla laboratoriów XXI wieku.

 • SPECTARIS – niemieckie stowarzyszenie branżowe

  SPECTARIS to niemieckie stowarzyszenie branżowe skupiające średnie firmy z sektora zaawansowanych technologii. Reprezentuje ono także przedsiębiorstwa z branży technologii medycznej, technologii optycznych, a także urządzeń analitycznych, biologicznych, laboratoryjnych i okulistycznych. Opracowywane tu technologie są wykorzystywane w niemal wszystkich gałęziach przemysłu, przez co stanowią ważną siłę napędową niemieckiej gospodarki.

  Jako członek tego globalnego stowarzyszenia operacyjnego asecos stara się korzystać z cennych informacji na temat nowych rynków docelowych, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania grup docelowych.

 • SEFA – Stowarzyszenie ds. Wyposażenia i Mebli Laboratoryjnych

  Stowarzyszenie ds. Wyposażenia i Mebli Laboratoryjnych (SEFA) zostało zorganizowane w 1988 r., aby spełniać potrzeby ważnej branży projektantów laboratoriów i producentów mebli laboratoryjnych.  O członkostwo w organizacji może ubiegać się firma, której główna działalność dotyczy tej branży.

  Członkowie SEFA ściśle współpracują z właścicielami laboratoriów, architektami, wykonawcami i innymi podmiotami, aby realizować cel polegający na kształtowaniu bezpiecznego środowiska w laboratoriach.

 • FPA – Stowarzyszenie ds. Ochrony Przeciwpożarowej

   FPA - Fire Protection Association

  Stowarzyszenie ds. Ochrony Przeciwpożarowej to ogólnokrajowa organizacja zajmująca się ochroną przeciwpożarową w Wielkiej Brytanii. FPA, założone w 1946 r., zyskało uznanie jako niezależne i renomowane źródło informacji i organ doradczy we wszystkich aspektach bezpieczeństwa przeciwpożarowego, zarządzania ryzykiem i zapobiegania stratom.

Poproś o telefon zwrotny

Wymagany przedział czasowy

* Pola obowiązkowe