5 filarów asecos

Jako pierwsza firma na świecie, asecos opracowała szafy bezpieczeństwa do przechowywania substancji niebezpiecznych i butli gazowych cechujące się ognioodpornością 90 minut, wprowadzając je na rynek w 1994 r. W tamtym czasie była to rewolucja w dziedzinie produkcji szaf bezpieczeństwa. Obecnie asecos prowadzi działalność w następujących obszarach:

  1. Przechowywanie substancji niebezpiecznych w pomieszczeniach
  2. Wentylacja i filtracja substancji niebezpiecznych
  3. Przemieszczanie i przechowywanie substancji niebezpiecznych oraz obchodzenie się z nimi, także na zewnątrz
  4. Rozwiązania dla osób niepalących i do oczyszczania powietrza
  5. Serwis i konserwacja wyposażenia związanego z bezpieczeństwem (Niemcy, Austria, Szwajcaria)
 5 działy biznesowe - asecos

Motorem naszej działalności jest zaangażowanie na rzecz tworzenia innowacyjnych rozwiązań produktowych. Na tej podstawie projektujemy i tworzymy wyznaczające trendy, inteligentne rozwiązania.

Początkiem były kompetencje w dziedzinie szaf bezpieczeństwa do przechowywania cieczy łatwopalnych i butli gazowych. Dzisiaj nasza oferta obejmuje następujące produkty: stanowiska pracy z substancjami niebezpiecznymi, wyciągi farmaceutyczne, recyrkulacyjne systemy filtracji powietrza, wentylatory i moduły odciągu, różnorodne systemy wanien wychwytowych, pojemniki i miejsca przechowywania substancji niebezpiecznych, półki, systemy obsługowe, sorbenty, prysznice awaryjne, pojemniki bezpieczeństwa, palarnie i rozwiązania do oczyszczania powietrza – łącznie ponad 3000 artykułów. Dopełnieniem oferty asecos są usługi dotyczące konserwacji i inspekcji.

Poproś o telefon zwrotny

Wymagany przedział czasowy

* Pola obowiązkowe