asecos akademi

Uzman bilgileri

Yalnızca tehlikeli maddeleri ele alırken olabilecek riskleri bilenler onları engelleyebilir. Asecos akademinin hedefi budur. Farklı videolar, değerli broşürler ve pratik yangın farkındalığı eğitimleri ile, tehlikeli maddelerin ele alınması ve saklanmasına ilişkin risklere dair farkındalığı arttırmak istiyoruz. Bu bilgi, çalışma alanlarında sürdürülebilir tarzda çok daha iyi bir güvenliğe ulaşılmasını sağlayacaktır.

 asecos akademi
 • HazMatGuide (Tehlikeli Madde Kılavuzu) - en kapsamlı yanıcı madde saklama kılavuzu

  Yanıcı maddelerin uygunsuz bir şekilde saklanması ve işlenmesinin tehlikelerine dair farkındalık eksikliği, kişiler ve eşyalar için yüksek risk teşkil eder. Bu risklerin çoğu, mevcut teknik çözümlerle kolayca ortadan kaldırılabilir.

  HazMatGuide Edition 1.0'da, mümkün olan en güvenli çalışma alanlarının tasarlanmasına yardımcı olmak için kapsamlı bir eser ortaya koymak adına birçok kaynaktan bilgi topladık ve kendi içeriklerimizi ekledik.

  HazMatGuide'nin örnek versiyonunu buradan indirin ve/veya tam versiyonunu ücretsiz olarak sipariş etmek için "kataloglar ve broşürler" kısmındaki iletişim formunu kullanın.

  Şimdi sipariş edin: HazMatGuide tam versiyon

 • Güvenli saklama dolaplarının karşılaştırılması

  Günümüzde kolay tutuşabilir maddeler pek çok laboratuvar ve sanayi ortamında kullanılmaktadır. Bu maddelerin uygunsuz bir şekilde saklanması, can ve mal için büyük bir risk teşkil eder.

  Çok çeşitli saklama dolapları bulunmakla birlikte, kullanıcılar kendi özel uygulamaları veya durumları için uygun ürünü seçmekte sıklıkla sorun yaşar.

  'Yanıcı maddeler için güvenli saklama dolaplarının karşılaştırılması' tablosunun amacı, farklı standartların avantajlarının ve dezavantajlarının anlaşılmasını sağlamak ve daha güvenli bir çalışma alanı için doğru kararın alınmasına yardımcı olmaktır.

  Yanıcı maddeler için güvenli saklama dolaplarının karşılaştırılması (PDF 1 MB)

 • Videolar

  Şimdi, en önemli ürünlerimiz, özelliklerimiz, yangın farkındalığı eğitimlerimiz vs. hakkında heyecan verici video klipleri var. Güvenli saklama dolaplarımız hakkında bilgi edinin, yanıcı sıvıların davranışlarını deneyimleyin, çeşitli tutuşma kaynaklarını öğrenin ve koruyucu ve önleyici eylemlerin nasıl gerçekleştirileceğini ekranda canlı olarak öğrenin.

  Yeni videolardan anında haberdar olmak için şimdi asecos Youtube kanalına abone olun!

  asecos Youtube kanalı

 • Yangın farkındalığı eğitimleri

  Pratik odaklı ve gerçekçi eğitim programları yoluyla, uzmanlarımız tehlikeli maddelerin ele alınmasının tehlikelerine dair farkındalık yaratmaktadır, çünkü işte yüksek derecede güvenlik sağlamanın en iyi yolu bilgidir.

  Farklı eğitim modüllerine göz atın veya güvenlik farkındalığı eğitimlerinden kısa bir parçayı gösteren videoyu YouTube kanalımızdan izleyin.

  Yangın farkındalığı eğitimleri

 • Yasa ve yönetmelikler

  Tehlikeli maddelerin ele alınması ve saklanmasına ilişkin en önemli yasa ve yönetmeliklerin bir özetini PDF formatında indirebilirsiniz.

  Yasa ve yönetmelikler

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar