asecos için 5 sebep

En iyi karar

asecos adı aşağıdaki kelimelerden oluşmaktadır:
approved (onaylı) | security (güvenlik) | ecology (ekoloji)| solutions (çözümleri)
– tehlikeli maddelerin ele alınması ve saklanmasında güvenlik ve çevrenin korunması.

Marka ismimiz bir olmazsa olmazdır. Güvenliğiniz ve sağlığınızın korunması, sizlere günlük çalışmalarınızda en üst derecede koruma ve konfor sunan ürünlerimizi geliştirirkenki önceliğimizdir.

 asecos için 5 sebep
Tümünü aç / kapat
 • 1. asecos – inovasyonda lider

  asecos – inovasyonda lider

  asecos – inovasyonda lider

  Bir inovasyon liderini nasıl tanırsınız? Geniş teknoloji know-how'ından, kapsamlı pazar bilgisinden ve birçok iş ortağından; ama her şeyden önce bazı yeni şeyler geliştirmeye dair sürekli arzusundan.

  1994'te, ilk 90 dakika yangına dayanıklı güvenli saklama dolabını geliştirdik. Bu oldukça hırslı bir hedefti: Tehlikeli maddelerin saklanmasında normal depolarla aynı güvenlik seviyesini sunan güvenli saklama dolapları üretmek.

  Tip 90 teknolojisinin geliştirilmesi, sektörümüzde bir devrimdi ve iş stratejimizde uzun soluklu bir etkisi oldu. Bu, güvenlik ürünlerinde bir trend belirleyici olarak tarihimizin başlangıcıydı. asecos gelişen teknolojilerinin çoğu ile yeni standartlar koyuyordu ve bu standartlar hala geçerliliğini korumaktadır.

  Yenilikçi çözümler üretme tutkusu bize ileri taşıyan şeydir. Bu, neredeyse her uygulama için müşteri odaklı çözümlerle geniş bir ürün portföyünün yaratılmasına yol açtı. Dünya genelinde, piyasaya sürüldüğünde sansasyon yaratan çözümler!

 • 2. asecos – uzman

  asecos – uzman

  asecos – uzman

  Güvenlik ürünleri geliştiricisi ve üreticisi olarak uzmanlığımız, sadece birinci sınıf portföyümüzde değil aynı zamanda hizmet yelpazemizde de görülmektedir. Satış ekibimiz, tehlikeli maddelerin saklanması ve tahliyesi için nitelikli değerlendiriciler olarak BDSF® (Alman Danışmanlar ve Uzman Bilirkişiler Birliği) tarafından onaylıdır.

  Ürünlerimizi dünya çapında dağıtan uzman satıcılar ve özel ortaklar, yoğun bir eğitim almaktadır. Tehlikeli maddelerin güvenli ve onaylı şekilde saklanmasına ilişkin kişisel bir tavsiye, bizim için özel bir önemi olan bir boyuttur. Yalnızca yoğun bir eğitim alan ortaklar, yerinde tavsiye verirken yerel koşulları dikkate alır ve optimum bir ürün çözümü sunar.

  Yalnızca tehlikeli maddeleri ele alırken olabilecek riskleri bilenler onları engelleyebilir. Asecos akademinin hedefi budur. Pratik güvenlik seminerlerimiz ile, tehlikeli maddelerin ele alınması ve saklanmasına ilişkin risklerin farkındalığını arttırmak istiyoruz. Bu bilgi, çalışma alanlarında sürdürülebilir tarzda çok daha iyi bir güvenliğe ulaşılmasını sağlayacaktır.

  Ayıca, asecos, her biri laboratuvarın belli bir alanında öncü üreticiler olan dört bağımsız şirketin bir işbirliği olan Excellence4Lab'ın bir üyesidir.

  SEFA (Scientific Equipment and Furniture Association) ve EGNATON (European Association for Sustainable Laboratories) gibi uluslararası çalışma gruplarında aktif olarak görev alarak, 21. yüzyılın laboratuvarlarındaki zorluklara çözüm bulmak için son kullanıcılarla birlikte yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirmekteyiz.

 • 3. asecos – Almanya'da üretilen birinci sınıf kalite

  asecos – Almanya'da üretilen birinci sınıf kalite

  asecos – Almanya'da üretilen birinci sınıf kalite

  asecos tekrar tekrar mükemmellik sunmaktadır. Geliştirilen her yeni ürün, tam üretime girmeden önce en son ve yoğun ölçüm tekniklerinin kullanıldığı kapsamlı bir incelemeye tabi olur. Teslimat öncesinde her ürün titiz bir kalite kontrolden geçer. Birinci sınıf kaliteyi sağlamak için, Frankfurt/Main yakınındaki Gründau'daki şirket genel merkezinde yüksek becerili çalışanlar istihdam etmekte ve ISO 9001 standartlarına uyan yüksek kalite standartlarına riayet etmekteyiz. Müşterilerimiz ürün kalitemizden 2 yolla faydalanır: günlük kullanımda maksimum güvenlik ve 10 yıla kadar uzatılmış üretici garantisi; sektörümüzde tek örnek olan mükemmel bir kalite sözü.

  Kaliteyi tesis etmek için, güvenli saklama dolaplarımız, yetkili ve bağımsız bir test kuruluşunun gönüllü ve sürekli dış gözetimine tabidir. Bu, birinci sınıf bir kaliteyi sağlamak için attığımız adımlardan yalnızca bir tanesidir.

 • 4. asecos – güvenli ürünler!

  asecos – güvenli ürünler!

  asecos – güvenli ürünler!

  asecos güvenli saklama dolapları, garanti edilen güvenlik için kapsamlı bir şekilde test edilmektedir.

  Örnek GS-testi: bu test, diğer kriterlerin yanı sıra 50.000 döngü ile zor, mekanik uzun vadeli bir işletim içerir. Bağımsız bir test kuruluşu, ürünlerimizin bu testi başarıyla geçtiğini belgeler ve onaylar. Bu test, aynı zamanda asecos ürünlerinin, laboratuvar mobilyaları standardı EN 14727'nin gerekliliklerini karşılamasını sağlar.

  Örnek yangın odası testi: Bu test, dolabın yangın koruma seviyesini onaylar. Yangına dayanıklı dolap modellerinin her biri, testi, Avrupa Standardı EN 14470-1 ve EN 14470-2'ye uygun olarak başarıyla geçmiştir. Ayrıca, asecos güvenli saklama dolapları, FM 6050 standardı gibi uluslararası testlerin gerekliliklerini de karşılamaktadır.

 • 5. asecos sorumluluk alır

  asecos sorumluluk alır

  asecos sorumluluk alır

  Güvenlik ve çevre koruma alanında bir şirket olarak, hem ekonomik hem de sosyal olarak aktifiz. Şirketimizin çıkarlarını sosyal ve ekolojik taleplere göre düzenlemenin, sosyal sorumluluğumuzun önemli bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Asecos genel merkezindeki ve tüm asecos bağlı kuruluşlarındaki yüksek sosyal standartlar, çevreyi korumaya ve bölgemizi güçlendirmeye yardımcı olmaktadır; bunlar kurumsal felsefemizin temel özellikleridir.

  Kurumsal kültürümüz; açık diyalog, saygılı iç ilişkiler ve açık hedefler ile şekillenmiştir. Esnek çalışma saatleri, iyi bir iş hayatı dengesi sağlamaktadır.

  Biz, çıraklık programları sunma ve genç yetenekleri ve yöneticileri kendi çalışanlarımızın arasından çıkarmayı sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Mükemmel işleyen üretim süreçleri, en son teknikler ve yerel tedarikçilerle işbirliği yapmak, sürdürülebilir bir çevrenin korunmasına katkı sağlamaktadır; bu aynı zamanda kimyasal kullanımını asgari düzeye indirmeye dair üretim kılavuzumuza da uygulanmaktadır. Mümkünse, alternatif çevre dostu maddeleri kullanmaktayız. Üretim tesisindeki enerji tüketimimiz, neredeyse tamamen kendi yenilenebilir enerji kaynaklarımızdan sağlanmaktadır.

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar