Ortaklar ve Kuruluşlar

Başarılı bir şirket, güçlü ortaklara ihtiyaç duyar

Müşterilerimizi tatmin etmek en büyük hedefimizdir. Bu nedenle, yanımızda gündelik işlerimizde bizi destekleyen başarılı şirketlere var.

Ortaklarımız ve üyesi olduğumuz birlikler hakkında bilgi edinin.

Tümünü aç / kapat
 • BSi Group (BSI Grubu)

  BSI Group, dünya çapında 64,000'i aşkın onaylı lokasyonu ve müşterisiyle, yönetim sistemleri değerlendirmesi ve sertifikasyon çözümleri konusunda dünya çapında lider bir sağlayıcıdır.

  BSI Group, asecos GmbH'nin DIN EN ISO 9001 ve EN ISO 14001 gerekliliklerine uygun bir Kalite Yönetim Sistemi işlettiğini onaylamıştır.

 • EGNATON e.V.

  European Association for Sustainable Laboratory Technologies'in ana hedefi, laboratuvar alanına ilişkin olarak Avrupa çapında bir uzmanlar ağı inşa etmektir.

  2010'da kurulmasından beri, EGNATON e.V. yedi ülkeden 40'tan fazla üyeyle gittikçe büyümektedir. asecos, EGNATON e.V. üyelerinden biridir.

 • MPA-Dresden

   MPA Dresden

  1990'da kurulmasından beri, MPA Dresden, bağımsız bir test, inceleme ve sertifikasyon kuruluşu olarak çalışmaktadır.

  Yüksek kalite gerekliliklerini karşılamak için, yangına dayanıklı güvenli saklama dolapları (BS EN 14470-1 ve BS EN 14470-2'ye uygun) gibi asecos ürünleri bu bağımsız kuruluş tarafından test edilip onaylanmaktadır.

 • Excellence4Lab

   Excellence4Lab

  Excellence4Lab, asecos dahil, her biri laboratuvarın belirli bir alanında öncü üreticiler olan bağımsız şirketten oluşan bir işbirliğidir:

  asecos GmbH, yanıcı sıvılara yönelik güvenli saklama dolapları alanında lider Avrupalı üreticidir.

  BROEN LAB, profesyonel laboratuvarlara yönelik komple bir teçhizat ürünleri yelpazesinin yanı sıra komple bir acil durum duşları yelpazesi de geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır.

  Trespa International BV, yüksek kaliteli panel malzemeleri konusunda uzmandır. Uluslararası çalışma gruplarında aktif olarak görev alan Excellence4Lab, 21. yüzyılın laboratuvarlarındaki zorluklara çözüm bulmak için son kullanıcılarla birlikte yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.

 • SPECTARIS - Alman endüstri birliği

  SPECTARIS, medikal teknoloji, optik teknolojiler ve analitik, biyolojik, laboratuvar ve oftalmik cihazlar alanında orta ölçekli yüksek teknoloji sektörünün Alman endüstri birliği ve temsilci organdır. Burada geliştirilen teknolojiler, Alman ekonomisinin önemli bir motoru olarak, sektörün hemen hemen tüm kollarında kullanılmaktadır.

  Bu küresel işletme birliğinin bir üyesi olarak, asecos, hedef grubun taleplerini daha iyi karşılamak amacıyla özellikle yeni hedef pazarlar hakkındaki değerli bilgilerden faydalanmak ister.

 • SEFA - The Scientific Equipment and Furniture Association

  SEFA - The Scientific Equipment and Furniture Association (Bilimsel Ekipman ve Mobilyalar Birliği) 1988 yılında laboratuvar planlayıcıları ve laboratuvar malzemeleri üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.  İşi esasen bu sektörde olan şirketler üyelik için uygun görülmektedir.

  SEFA üyeleri; laboratuvar sahipleri, mimarlar, yükleniciler ve diğerleriyle, güvenli bir laboratuvar ortamı yaratma hedefini ilerletmek için yakından olarak çalışmaktadır.

 • FPA - Fire Protection Association (Yangından Korunma Birliği)

   FPA - Fire Protection Association

  The Fire Protection Association, Birleşik Krallık'ın ulusal yangın güvenliği kuruluşudur. 1946'da kurulmuş olan FPA, yangın güvenliği, risk yönetimi ve hasar önlenmesinin tüm boyutlarına ilişkin olarak bağımsız ve güvenilir bir bilgi ve tavsiye kaynağı olarak tanınmaktadır.

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar