Asecos'ta çalışmak

Adanmış çalışanlar; şirketimizin başarısının temeli

Dinamik, yaratıcılık, inovasyon

Şirket yapımız; açık diyalog, birbirine saygı ve açık hedefler ile özdeşleşmiştir.

Personel know-how'ını koruma ve geliştirmenin temelinde modern bir çalışma ortamı ve çok yönlü gelişme fırsatları yatar.

Stajyerlerin ve kademeler içerisinde yönetici kadroların işe alınması ve genç kişilerin eğitilmesi asecos için bir olmazsa olmazdır. Esnek çalışma saatleri, aile, iş ve dinlenme zamanlarının koordine edilmesini sağlar.

Adil ve sosyal asgari standartlara bağlı olmak bizim için önemlidir.

İş ve toplumsal standartların yanı sıra çalışma alanlarının, uygun ücretlendirmenin, eşit iş fırsatlarının, endüstriyel güvenlik ve sağlığın korunması düzenlemelerinin gözetilmesi de bizim için son derece önem arz etmektedir.

Çalışanlarımız; iş arkadaşları, iş ortakları ve müşterilerle, tüm dünyada saygılı ve yasalara uygun bir şekilde iletişim kurar. Bu öz-zorunluluklar tabii ki iş koşullarımızı da etkilemektedir. Ortaklarımız ve tedarikçilerimizin adil iş koşullarına bağlı olmasını sosyal sorumluluğumuzun temeli olarak görüyoruz.

Çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen düzenli denetimler aracılığıyla, bu standartlara tüm tedarik zinciri boyunca riayet edildiğine kani oluyoruz.

asecos ekonomik olarak güçlü ve güvenilir bir ortak.

İstikrarlı ekonomik ilişkiler, şirketin birçok yıldır sahip olduğu çok yönlü sorumlulukların temel ilkesini teşkil etmektedir. Uzun vadede güvenli işler sunmaktayız ve müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için her zaman tahmin edilebilir ve güvenilir bir ortak olacağız.

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar