asecos'un 5 sütunu

Dünya çapındaki ilk kez asecos, tehlikeli maddelerin ve gaz tüplerinin saklanması için tip testinden geçmiş 90 dakika yangın koruması olan güvenli saklama dolapları geliştirdi ve bunları 1994 yılında piyasaya sürdü. O dönem, güvenli saklama dolaplarının üretimine ilişkin teknik bir devrim gerçekleşti. Bugün, asecos aşağıdaki alanlarda bulunmaktadır:

  1. Tehlikeli maddelerin iç mekanlarda saklanması
  2. Tehlikeli maddelerin tahliyesi ve filtrelenmesi
  3. Aynı zamanda, dış mekanlarda da tehlikeli maddelerin transferi, saklanması ve ele alınması
  4. Sigara içmeyenlerin korunması ve havanın arıtılmasına dair çözümler
  5. Güvenlikle ilişkili ekipmanların hizmet ve bakımı (Almanya, Avusturya, İsviçre)
İş Bölümü - asecos

İnovatif ürün çözümleri yaratmaya dair bağlılığımız bizi ileri götürmektedir. Bu inanç temelinde trendleri belirleyen akıllı çözümler geliştirmekte ve icat etmekteyiz.

Bunların hepsi, yanıcı sıvıların ve gaz tüplerinin saklanmasına yönelik güvenli saklama dolapları alanındaki rekabetle başladı. Bugün ürün portföyü şunları kapsamaktadır: Tehlikeli madde çalışma alanı, farmasötik egzoz sistemleri, hava sirkülasyon filtreleri, tahliye üniteleri ve vantilatörler, her türden hazne sistemleri, tehlikeli madde kapları ve depoları, raflar, ele alma sistemleri, sorbentler, acil durum duşları, güvenlik kapları, sigara içme kabinleri ve hava arındırıcılar ve 3,000'den fazla kalem içermektedir. Asecos'un yelpazesi, bakım ve inceleme hizmetleriyle tamamlanmaktadır.

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar