Güvenli saklama dolabı modelleri

asecos, DIN EN 14470 sayılı Avrupa Standardının 1. ve 2. Bölümlerine göre güvenli saklama dolapları alanında dünyanın lider üreticisidir. Modele bağlı olarak, tehlikeli madde saklama dolapları birçok iç ekipman çeşidiyle, kapı seçeneğiyle ve farklı dolap genişlikleri ve yükseklikleriyle bulunabilir. Model grubuna bağlı olarak yangına dayanıklı tehlikeli madde dolaplarının tip testi yapılmış yangın dayanımları: 90 dakika (tip 90) veya 30 dakika (tip 30). Almanya'da Üretilen Birinci Sınıf Kalite (Made in Germany). Aşağıdaki kategoriler arasından seçim yapın:

Yangına dayanıklı dolaplar:

►  Uzun boylu dolaplar (Q-LINE, S-LINE, V-LINE)

►  Tezgah altı dolaplar (UB-LINE)

►  Çok işlevli sirkülasyonlu hava filtreli saklama dolapları (FX-LINE) (CX-LINE, SLX-LINE / Yangına dayanıklı olmayan)

►  Kombi güvenli saklama dolapları (K-LINE)

►  Gaz tüpü dolapları : Kapalı alanda saklama (G-LINE) ve açık alanda saklama (G-OD) için

►  Varil dolapları (XL-LINE)

Yangına dayanıklı olmayan dolaplar:

►  Asit/alkali dolapları (SL-LINE)

►  Kimyasal madde dolapları ve çevre dostu dolaplar (C-LINE, E-LINE)

Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  YANICI TEHLİKELİ MADDELER İÇİN UZUN BOYLU DOLAPLAR

  Çalışma alanlarındaki yanıcı tehlikeli maddelerin DIN EN 14470-1 ve TRGS 510'a uygun olarak kısıtlama olmadan saklanması için güvenli saklama dolapları.

  Q-LINE – Sağlam Endüstriyel Yetenek: GS testi uygulanmış ve FM Standardı 6050'ye uygun olan güvenli saklama dolapları (tip 90/30). Tesis içinde kolay taşıma için entegre taşıma tabanıyla. Çizilmeye ve darbeye dayanıklı yüzey, yüksek basınç için 3 adet kapı tutma muhafazası ile inanılmaz derecede sağlam yapı. Kilitli durumu ekranıyla kilitleme, kapı durdurma sistemi, otomatik kapı kapanma mekanizması, tek elle çalıştırma, seçim yapabileceğiniz 7 kapı rengi.
  ►  Q-LINE

  S-LINE – Her alanda kanıtlanmış başarı: Tamamen EN uyumlu güvenli saklama dolabı. Yıllardır süregelen geliştirmeler ve optimizasyon süreçleri, S-LINE'ı teknik yönden geliştirilmiş bir güvenli saklama dolabı yapmaktadır. GS testi uygulanmıştır, çeşitli iç ekipman çeşitleriyle farklı genişliklerde ve yüksekliklerde mevcuttur. Uygun fiyatlı tip 90 uzun dolabımız: S-CLASSIC-90.
  ►  S-LINE

  V-LINE – Laboratuvarda ve sanayide alan tasarrufu: Standart dolaplarla aynı saklama kapasitesi, standart dolapların yalnızca yarı genişliğinde hizmetinizde. Elektromotorla kontrol edilen dikey çekmecelere sahip ilk güvenli saklama dolabı: Saklanan tüm kaplara her iki taraftan erişim sayesinde saklanan yanıcı tehlikeli maddeler üzerinde mükemmel hakimiyet. Yangına dayanıklı tip 90.
  ►  V-LINE

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  TEZGAH ALTI GÜVENLİ SAKLAMA DOLAPLARI

  Çalışma alanlarındaki yanıcı tehlikeli maddelerin DIN EN 14470-1 ve TRGS 510'a uygun olarak kısıtlama olmadan saklanması için.

  UB-LINE – laboratuvar tipi çeker ocakların altına yerleştirmek için mükemmel: Geniş çeşitlilik – 4 genişliğe ve 2 derinliğe sahip 26 model çeşidi, kullanıcı gerekliliklerine ve yapı koşullarına uyarlanma konusunda maksimum esneklik sağlar. Opsiyonel olarak maksimize edilmiş iç yükseklik (örneğin büyük kaplardaki atıklar için) veya ikinci çekmece seviyesi (küçük kapların saklanması için ideal). Tip 90, GS testli.
  ►  UB-LINE

  Tezgah altı dolap tip 90 – soğutma üniteli ve sirkülasyonlu hava filtre sistemi ile: Soğuk havanın katmanlı şekilde girmesiyle iç kısımda kesintisiz soğutma etkisi. Sirkülasyonlu hava işleminde yüksek verimli entegre havalandırma sistemi. Harici hava tahliyesi sistemi gerekmez. Doğrudan işlev izleme için güvenli 7 bölme/LED ekran.
  ►  Soğutma üniteli tezgah altı dolap UB-S-90K

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  ÇOK İŞLEVLİ SİRKÜLASYONLU HAVA FİLTRELİ SAKLAMA DOLAPLARI

  Çok işlevli ve esnek – çok çeşitli tehlikeli (organik ve inorganik) maddelerin bir kabinde birlikte saklanmasını sağlar. Aynı zamanda, ortaya çıkan buharlar çok kademeli geniş aralıklı bir filtre sistemi (çevre dostu, tekrar kullanılabilir filtre sistemi) aracılığıyla çekilir ve filtrelenir. Böylece, patlayıcı bir atmosfer oluşması önlenmiş olur.

  FX-LINE – FlameFlex dolaplar (tip 90/30): Yanıcı sıvıların ve yanıcı olmayan tehlikeli maddelerin güvenli ve yangına dayanıklı şekilde saklanması için GS testli çözüm. Dayanıklı ve başarısı kanıtlanmış Q dolaplarımız (60, 90 ve 120 cm genişliğinde) bunun temelini oluşturur.

  CX-LINE – ChemFlex dolaplar: TRGS 510 uyarınca yanıcı olmayan, hafif agresif tehlikeli ve toksik maddelerin güvenli şekilde saklanması. Dayanıklı ve başarısı kanıtlanmış CS-CLASSIC dolaplarımız (81 ve 105 cm genişliğinde) bunun temelini oluşturur.

  SLX-LINE – Güvenli saklama dolapları: Asitler ve alkalilerin saklanması için idealdir, GS testi uygulanmıştır. Dayanıklı ve başarısı kanıtlanmış SL-CLASSIC dolaplarımız (60 ve 120 cm genişliğinde) bunun temelini oluşturur.
  ►  FX-LINE, CX-LINE, SLX-LINE

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  KOMBİ GÜVENLİ SAKLAMA DOLAPLARI

  Yanıcı ve agresif tehlikeli maddelerin çoklu, hava geçirmez ayrı saklama bölmelerinde DIN EN 14470-1 ve TRGS 510 uyarınca saklanması için.

  K-LINE – 3'ü 1 arada kombi dolap: Asitler, alkaliler ve yanıcı tehlikeli maddelerin bir dolapta güvenli ve ayrı şekilde saklanması (tip 90/30), GS testli. Yangına dayanıklı orta duvara sahip iki adet hava geçirmez ayrı saklama bölmesi. Korozyona dayanıklı, ametal hava kanallarına sahip entegre havalandırma sistemi. 120 cm dolap genişliği.

  K-UB-90 – 2'si 1 arada tezgah altı kombi dolap: Laboratuvar tipi çeker ocakların altına yerleştirmek için mükemmel – agresif ve yanıcı tehlikeli maddelerin tek bir dolapta güvenli şekilde saklanması (tip 90). Orta duvara sahip ayrı saklama bölmeleri. Teknik hava tahliye sistemine bağlı tek bir havalandırma deliği (NW 75) vasıtasıyla saklama bölmelerinin merkezi olarak ayrı havalandırılması. 2 genişlik seçeneği: 110 ve 140 cm.
  ►  K-LINE

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  GAZ TÜPÜ DOLAPLARI

  Hem kapalı hem de açık alanlarda güvenli saklama için gaz tüpü dolapları.

  G-LINE – Çalışma alanlarındaki yanıcı veya toksik sıkıştırılmış gazların DIN EN 14470-2 ve TRGS 510 uyarınca kapalı alanda saklanması için gaz tüpü dolapları. Her biri 50 litrelik en fazla 4 gaz tüpü için uygundur. Yangına dayanıklı tip G90 ve G30, GS testli. 140, 120 ve 90 cm genişliğe sahip modellerinin yanı sıra, 2 adet 50 litrelik gaz tüpü için G90 versiyonu olarak 60 cm modeli de mevcuttur!
  ►  G-LINE kapalı alanda saklama

  Açık alanda depolama için gaz tüpü dolapları: Yanıcı veya toksik sıkıştırılmış gazların açık alanlarda TRGS 510 uyarınca güvenli şekilde saklanması için dayanıklı ve yüksek kaliteli güvenli saklama dolapları. İlave plastik kaplama yüzeyiyle, tamamen galvanizli çelik sac yapı. Korozyona dayanıklı paslanmaz çelik taban. Modele bağlı olarak, her biri 50 litrelik en fazla 5 gaz tüpü için uygundur. Kilitleme özelliği ve etkili havalandırma.
  ►  G-LINE açık alanda saklama

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  VARİL DOLAPLARI

  Çalışma alanlarındaki yanıcı tehlikeli maddelerin DIN EN 14470-1 ve TRGS 510'a uygun olarak kısıtlama olmadan saklanması için büyük kaplara ve varillere yönelik güvenli saklama dolapları.

  XL-LINE – Dev: Tip 90 varil dolabı, GS testli, tehlikeli maddelerin büyük kaplarda ve 200 litrelik varillerde saklanması için. Şirket içinde basit taşıma için taşıma tabanı opsiyonel olarak mevcuttur. Kapların güvenli yüklenmesi/boşaltılması için kanatlı kapılara ve tutma mekanizmasına sahiptir. Kapılar silindir kilidiyle kapanabilir. İki kapı genişliği: 110 ve 155 cm.
  ►  XL-LINE

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  ASİT/ALKALİ DOLAPLARI

  Agresif, yanıcı olmayan tehlikeli maddelerin çalışma alanlarında TRGS 510, BGI 850-0, Tehlikeli Maddeler Kararnamesi'ne uygun olarak saklanması için.

  SL-LINE – Yüksek kaliteli ve sağlam asit/alkali dolapları: Agresif, yanıcı olmayan tehlikeli maddelerin dikey/yatay duvara sahip hava geçirmez ayrı saklama bölmelerinde saklanması için GS testi uygulanmış güvenli saklama dolapları. Entegre havalandırma sistemi, korozyona dayanıklı hava kanalları, ametal, 60 ve 80 cm genişlik seçenekleriyle.

  Asitler ve alkaliler için tezgah altı dolaplar: Opsiyonel olarak alt kapaklı tekerleklerle mevcuttur (dolabı hareket ettirmek kolaydır). 60 cm dolap yüksekliği ve (büyük kapların saklanması için) 80 cm özel yükseklik seçenekleri, modele bağlı olarak 59, 110, 140 cm genişlik seçenekleri.
  ►  SL-LINE

 • Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış
   Güvenli saklama dolabı modellerine genel bakış

  KİMYASAL MADDE DOLAPLARI VE ÇEVRE DOSTU DOLAPLAR

  Yanıcı olmayan kimyasal maddelerin ve toksinlerin çalışma alanlarında güvenli ve düzenlemelere uygun şekilde saklanması için tehlikeli madde dolapları. Opsiyonel olarak yangına dayanıklı tip 30 güvenlik kutusu ile mevcuttur ( DIN EN 14470-1 ve TRGS 510 uyarınca).

  C-LINE – Sağlam ve dayanıklı kimyasal madde dolapları: Toksik, agresif, yanıcı olmayan kimyasal maddelerin ve toksinlerin çalışma alanlarında TRGS 510, Tehlikeli Maddeler Kararnamesi'ne uygun olarak saklanması için. Çok çeşitli uygulamalar için 105, 81, 54 cm genişlik seçeneklerine sahip kapı ve model seçenekleri.
  ►  C-LINE

  E-LINE – Çevre dostu dolaplar: Su kirletici ve agresif sıvıların saklanması için. Dayanıklı yapı – toz boya kaplı çelik sac yapı veya tamamen polietilen yapı.
  ►  E-LINE

Geri arama talep et

İstenen zaman aralığı

* Zorunlu alanlar